Перейти к содержимому


Раздел помощи: Користувачі форума


Список користувачів
Як і логічно припустити, список користувачів показує всіх користувачів, зареєстрованих на нашому форумі. Для переходу до списку користувачів, просто виберіть закладку "Користувачі" на будь-якій сторінці форуму.

За замовчуванням список користувачів показується в алфавітному порядку, однак, ви можете змінювати сортування списку і навіть виводити користувачів, що задовольняють тільки певним вимогам.

Додаткові фільтри
Для того щоб знайти певного користувача необхідно скористатися опцією " Додаткові фільтри". Після натискання на цю кнопку, перед вами відкриється форма, де можна уточнити критерії пошуку. Ви повинні заповнити цікавлять вас поля і натиснути кнопку Застосувати фільтри .

Профіль користувача
Профіль користувача це централізоване місце, де можна подивитися всю інформацію про конкретного користувача, подивитися його теми, повідомлення, додати користувача у друзі і т.п. Для доступу до профілю будь-якого користувача необхідно натиснути на посилання з його ім'ям в будь-якій частині форуму.

Інформація про користувача
Тут зібрана вся інформація про конкретного користувача, до якої групи він належить, скільки у нього повідомлень, що він робить або робив на форумі.

Статус
Статус користувача. Якщо ви переглядаєте свій профіль ви можете змінити свій статус натиснувши кнопку Оновити .

Публікації
У центральній частині профілю ви можете побачити блок "Про мене", тут розташована вся інформація, яку повідомив про себе користувач. Так само поруч розташовані закладки, за допомогою яких ви можете подивитися які публікації залишив цей користувач на наших форумах. Зауважимо, що ви побачите не всі публікації, а тільки самі останні, для перегляду всіх публікацій, необхідно скористатися посиланням виведення всіх цікавлять вас публікацій.

Інформація
Персональна інформація користувача, а так само методи контакту з ним.

Друзі
Список друзів користувача.

Рейтинг
Ви можете оцінити користувача. Для цього скористайтеся шкалою, що містить зірочки. Якщо ви вже оцінили користувача, то ваша оцінка буде відображена на шкалі, однак, ви можете змінити її в будь-який момент.
Список пользователей
Как и логично предположить, список пользователей показывает всех пользователей, зарегистрированных на нашем форуме. Для перехода к списку пользователей, просто выберите закладку "Пользователи" на любой странице форума.

По умолчанию список пользователей показывается в алфавитном порядке, однако, вы можете изменять сортировку списка и даже выводить пользователей, удовлетворяющих только определенным требованиям.

Дополнительные фильтры
Для того чтобы найти определенного пользователя необходимо воспользоваться опцией " Дополнительные фильтры". После нажатия на эту кнопку, перед вами откроется форма, где можно уточнить критерии поиска. Вы должны заполнить интересующие вас поля и нажать кнопку Применить фильтры.

Профиль пользователя
Профиль пользователя это централизованное место, где можно посмотреть всю информацию о конкретном пользователе, посмотреть его темы, сообщения, добавить пользователя в друзья и т.п. Для доступа к профилю любого пользователя необходимо нажать на ссылку с его именем в любой части форума.

Информация о пользователе
Здесь собрана вся информация о конкретном пользователе, к какой группе он принадлежит, сколько у него сообщений, что он делает или делал на форуме.

Статус
Статус пользователя. Если вы просматриваете свой профиль вы можете изменить свой статус нажав кнопку Обновить.

Публикации
В центральной части профиля вы можете увидеть блок "Обо мне", здесь расположена вся информация, которую сообщил о себе пользователь. Так же рядом расположены закладки, при помощи которых вы можете посмотреть какие публикации оставил данный пользователь на наших форумах. Заметим, что вы увидите не все публикации, а только самые последние, для просмотра всех публикаций, необходимо воспользоваться ссылкой вывода всех интересующих вас публикаций.

Информация
Персональная информация пользователя, а так же методы контакта с ним.

Друзья
Список друзей пользователя.

Рейтинг
Вы можете оценить пользователя. Для этого воспользуйтесь шкалой, содержащей звездочки. Если вы уже оценили пользователя, то ваша оценка будет отображена на шкале, однако, вы можете изменить ее в любой момент.

Метеостанція Рівне Приятного аппетита Традиції українського народу Бумажное моделирование