Перейти к содержимому

Розкажіть про нас своїм друзям та знайомим і торгівля на ресурсі стане набагато цікавішою.
Ви маєте побажання? пишіть адміністратору і ми врахуємо всі Ваші побажання.
Вдалих торгів та покупок!

Запчастини до SAMSUNG E900

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 2

#1 OFFLINE   halepa

halepa

Домовик

• Пользователи
  • PipPip
  • 8 сообщений

Отправлено 17 Февраль 2016 - 18:00

Віддам, можливо за мінімальну винагороду, запчастини до SAMSUNG E900 (плюс частина корпусу від NOKIA 6131), можливо комусь ще потрібно?

Прикрепленные файлы

• 0

#2 OFFLINE   halepa

halepa

Домовик

• Пользователи
  • PipPip
  • 8 сообщений

Отправлено 18 Февраль 2016 - 12:58

ПЕРЕПРОШУЮ! Номер тел. для зв'язку: 09вісім732чотири0чотири6.
Ще хотів би розповісти чому він у мене розібраний.
Коли перший раз здавав в ремонт (приблизно 1,5 року тому), сказали: потрібно міняти шлейф! Точно не пам'ятаю чи китайський чи якийсь оригінальний поставили, але заплатив за цю роботу 80 грн. Потім перестав сенсор працювати - поставили б/у чорний корпус за 160 грн. Можливо послідовність подій не точна, але точно пам'ятаю, як проблеми з відображенням на екрані через невеликий проміжок часу знову з'явилася, і тоді я вирішив працювати над ремонтом тел-на самостійно. Знайшов в інтернеті сервіс-мануал до нього, розібрав, акуратно, звичайно, очистив від бруду, поставив назад його рідний шлейф, добре закріпив на контактах за допомогою звичайного скотчу, зробив його червоночорним, зложив все до "кучі" і він, тобто телефон Samsung Е900, запрацював, як новенький.
Після останньої спроби його почистити, зробив різкий рух, тримаючи його розібраним в руках і порвав маленький шлейф, що з'єднує сенсор, майбуть з мікросхемою! Подумавши, я зрозумів, що знайти ще один такий б/у або новий корпус за помірну ціну - тяжко, про сервісну допомогу за гроші навіть і не думав, тому взяв "старенького" Ericssona в надії придбати щось КРАЩЕ, а ось цей віддати на благо справді нуждаючихся в ньому.
  • 0

#3 OFFLINE   halepa

halepa

Домовик

• Пользователи
  • PipPip
  • 8 сообщений

Отправлено 18 Февраль 2016 - 13:24

ДЯКУЮ за увагу!
  • 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Метеостанція Рівне Приятного аппетита Традиції українського народу Бумажное моделирование